Aconcagua Expeditions

TRASA NORMALNA


Wejdź na najwyższą górę Ameryki po najbardziej znanej trasie. Przyłącz się do naszej ekspedycji, gdzie razem zdobędziemy tego Kolosa w pewny i bezpieczny sposób. Zobacz wszystkie szczególy wyprawy (Program, Usługi, Przewodnicy. Itp.). Przygoda już czeka na Ciebie!

TRASA LODOWCEM POLAKÓW


To druga strona szczytu, szokująca i przerażająca. Stoki nachylają się ostro i trudność wspinaczki wzrasta. Prawdziwe wyzwanie! Trasa ta ma różne warianty. Zobacz wszystkie szczególy tych wariantów (Program, Usługi, Przewodnicy. Itp.). Przygoda już czeka na Ciebie!


*Wyprawy Otwarte

Wyprawy otwarte mają wyznaczone oraz stałe daty rozpoczęcia i w ich skład wchodzą różne osoby zjeżdżające z całego świata . Jes to najlepszy wybór dla jednej osoby lub bardzo małej grupy wspinaczy, jednakże jest to rownież okazja do wzbogacenia wrażeń z wyprawy o wielokulturowe doświadczenia i szerokie międzyludzkie kontakty.**Wyprawy Prywatne

Wyprawy prywatne charakteryzują się możliwością wyboru daty rozpoczęcia oraz tym, że w ich skład wchodzą tylko osoby wybrane przez wspinacza. Zawierają większość usług i oferują przewodników górskich, którzy będą wiedzą i znajomością terenu, będą dbać o bezpieczeństwo wyprawy, a także zapewnią odpowiedni rytm wejścia i harmonijną indiwidualną aklimatyzację.